Načítám...

Značka Courant

28144.jpg

Představujeme Vám předního francouzského výrobce (nejen) lezeckého vybavení určeného pro arboristy, pracovníky ve výškách a záchranáře. Firma Courant je rodinnou firmou a pyšní se více než 160 let starou tradicí, zkušenosti a know-how je předáváno z generace na generaci. Díky inovativním postupům, které firma uplatňuje, je špičkou ve svém oboru a udává směr novým trendům v oblasti lezeckého vybavení a zajištění bezpečnosti jeho uživatelům.

Svou základnu má společnost ve francouzském městě Angers, odkud také pochází veškeré vybavení, které se na trhu objevuje. Její vybavení je koncipováno tak, aby obstálo v extrémně náročných podmínkách a samozřejmě splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy a certifikace. 

Značka Courant je držitelem (prozatím) 3 světových rekordů v oblasti vlastností lezeckého vybavení. Díky preciznosti a kvalitě svých výrobků je vyhledávaným výrobcem mezi profesionály i outdoorovými nadšenci. Ať už sháníte pracovní oblečení, arboristické postroje, lana, lanyardy, prusíky nebo třeba funkční batoh, vak či zavazadlo, nabízí Vám značka Courant širokou škálu možností, typů i barevného provedení.

Firma PAVOUCI s.r.o. jako provozovatel internetového obchodu a kamenné prodejny v Kolíně WORKSAFETY.CZ získala jako jedinná z mnoha firem, na základě výborné předchozí spolupráce a profesionálního poradenství distribuci značky Courant pro Českou a Slovenskou republiku.